Toggle Nav Toggle Nav
Orginalmærke

Arthur Martin køleskabsdørhylde 439 x 124 mm 2646008017

2646008017_art
  • Dimensioner LxBxH (i mm) : 439x124
Alle specifikationer

På lager

285 kr. pr. stk.
285 kr.
i alt
  • Fri fragt fra 450 dkk
  • Gratis retournering
  • Leveringstid: 2-5 hverdage

Produkt beskrivelse

Arthur Martin køleskabsdørhylde 439 x 124 mm 2646008017

Giv din køleskabsdør fuld funktionalitet igen med denne smørbakke fra Arthur Martin. Den solide og kompakte bakke hjælper dig med at holde køleskabsdøren overskuelig og er velegnet til opbevaring af smør, ost og andre små pakker.

Denne dørbakke bidrager til en pæn og organiseret køleskabsindretning. Ved at udskifte delen kan du nemt reparere en beskadiget eller brækket bakke uden at skulle udskifte hele køleskabet.

Specifikationer

Specifikationer
Mærke Arthur Martin
EAN 7321422489741
Dimensioner LxBxH (i mm) 439x124
Længde (mm) 439
Antal pr. emballage 1
Bredde (mm) 124
Fabrikantens varenummer/numre egnet til 2646008017

Egnet til

Filtrer hurtigt gennem enheder, der er kompatible med dette produkt.

Mærke Model
Arthur Martin 92358102801
Arthur Martin 92358107500
Arthur Martin 92358302700
Arthur Martin 92358305600
Arthur Martin 92550309200
Arthur Martin 92550314100
Arthur Martin 92550321300
Arthur Martin 92551607100
Arthur Martin 92558101400
Arthur Martin AMFS3DF18S
Arthur Martin AMG2853AOW
Arthur Martin AMN2811BOW
Arthur Martin AMN2812BOW
Arthur Martin AMN3010FOW
Arthur Martin AMN3111AOW
Arthur Martin AMN3210AOW
Arthur Martin AMNT3FF18T
Arthur Martin AMRS3DF18S

Spørgsmål?

Scroll to top
Arthur Martin køleskabsdørhylde 439 x 124 mm 2646008017
Arthur Martin køleskabsdørhylde 439 x 124 mm 2646008017 285kr.