Toggle Nav Toggle Nav
Orginalmærke

Atag bageplade til ovn 466x385mm 3532454075

3532454075_at
  • Dimensioner LxBxH (i mm) : 466x385x22
Alle specifikationer

På lager

288 kr. pr. stk.
288 kr.
i alt
  • Fri fragt fra 450 dkk
  • Gratis retournering
  • Leveringstid: 2-5 hverdage

Produkt beskrivelse

Atag bageplade til ovn 466x385mm 3532454075

Denne robuste Atag bageplade har en størrelse på 466 x 385 x 22 mm og er ideel til tilberedning af lækre retter i ovnen. Brug bagepladen til at stege kød, tilberede grøntsager eller bage brød, pizza, kager og småkager. Takket være de rummelige mål har du god plads til forskellige retter, og den solide konstruktion sikrer en jævn tilberedning. Efter brug er bagepladen nem at rengøre, så den hurtigt er klar til din næste bagning eller madlavning.

Specifikationer

Specifikationer
Mærke ATAG
EAN 7321422831427
Dimensioner LxBxH (i mm) 466x385x22
Længde (mm) 466
Antal pr. emballage 1
Bredde (mm) 385
Højde (mm) 22
Netto gewicht 1065 gr
Fabrikantens varenummer/numre egnet til 3532454075

Egnet til

Filtrer hurtigt gennem enheder, der er kompatible med dette produkt.

Mærke Model
ATAG 94949500600
ATAG 94949500700
ATAG 94949500800
ATAG 94949500801
ATAG 94949500900
ATAG 94949500901
ATAG 94971502700
ATAG 94971502701
ATAG 94971502800
ATAG 94971502801
ATAG 94971502900
ATAG 94971502901
ATAG 94971503000
ATAG 94971503001
ATAG 94971503100
ATAG 94971503200
ATAG OX6411ELA00
ATAG OX6411ELA01
ATAG OX6411ELNA00
ATAG OX6411ERA00
ATAG OX6411ERA01
ATAG OX6411ERNA00
ATAG OX6411LLA00
ATAG OX6411LLA01
ATAG OX6411LLNA00
ATAG OX6411LLNA01
ATAG OX6411LRA00
ATAG OX6411LRA01
ATAG OX6411LRNA00
ATAG OX6411LRNA01
ATAG OX6492LLA00
ATAG OX6492LRA00

Spørgsmål?

Scroll to top
Atag bageplade til ovn 466x385mm 3532454075
Atag bageplade til ovn 466x385mm 3532454075 288kr.