Toggle Nav Toggle Nav
EGET MÆRKE

Køleskab Flaskebakke Kompatibel med Ikea 738x440mm 2246113100

2246113100_ik
  • Dimensioner LxBxH (i mm) : 738x440x50
Alle specifikationer

På lager

292 kr. pr. stk.
292 kr.
i alt
  • Fri fragt fra 450 dkk
  • Gratis retournering
  • Leveringstid: 2-5 hverdage

Produkt beskrivelse

Køleskab Flaskebakke Kompatibel med Ikea 738x440mm 2246113100

Denne flaskebakke er en praktisk og kompakt løsning til at opbevare flasker pænt i dit køleskab. Takket være det gennemsigtige materiale kan du hurtigt se, hvad der er i bakken, mens den solide konstruktion forhindrer, at flasker glider eller vælter.

Perfekt som erstatning for en ødelagt eller slidt flaskeholder eller til at skabe ekstra opbevaringsplads. Så forbliver dit køleskab overskueligt, og flaskerne bliver på plads.

Specifikationer

Specifikationer
Mærke AllSpares
EAN 7321423424536
Dimensioner LxBxH (i mm) 738x440x50
Fabrikantens varenummer/numre egnet til 2246113100, 2246113324

Egnet til

Filtrer hurtigt gennem enheder, der er kompatible med dette produkt.

Mærke Model
Ikea 9238860350
Ikea 92343506500
Ikea 92343506502
Ikea 92343506600
Ikea 92343506602
Ikea 92343506700
Ikea 92343506702
Ikea 92358101800
Ikea 92358101804
Ikea 92358101900
Ikea 92358101902
Ikea 92358101903
Ikea 92358102000
Ikea 92380075100
Ikea 92380075101
Ikea 92380075102
Ikea 92380075103
Ikea 92380075104
Ikea 92380075800
Ikea 92380075801
Ikea 92380075802
Ikea 92380075900
Ikea 92380075901
Ikea 92380075902
Ikea 92380075903
Ikea 92380075904
Ikea 92380076000
Ikea 92380076001
Ikea 92550101400
Ikea 92550101401
Ikea 92550101500
Ikea 92550101600
Ikea 92558200400
Ikea 92558200401
Ikea 92558200402
Ikea 92558200403
Ikea 92558200404
Ikea 92558200500
Ikea 92558200501
Ikea 92558200502
Ikea 92558200503
Ikea 92558200504
Ikea 92558200601
Ikea 92558200602
Ikea 92558200603
Ikea 92558200604
Ikea 92558201600
Ikea 92558201601
Ikea 92558201602
Ikea 92558201606
Ikea 92558201700
Ikea 92558201701
Ikea 92558201800
Ikea 92558201801
Ikea 92558201802
Ikea 92558201804
Ikea 92558201900
Ikea 92558202000
Ikea 92558202001
Ikea 92577175500
Ikea 92577175501
Ikea 92577175502
Ikea 92577176100
Ikea 92577176101
Ikea 92577176200
Ikea 92577176201
Ikea 92577176202
Ikea 93301513100
Ikea 93301513300
Ikea 93301612800
Ikea 93301612900
Ikea BITANDE
Ikea FBCF22864
Ikea FBCF22864 FROSTINGBCF22864
Ikea FROSTIG FROSTIG
Ikea FÖRKYLD
Ikea FÖRKYLD FÖRKYLD
Ikea FÖRKYLDUK FÖRKYLD
Ikea HÄFTIGT HÄFTIGT
Ikea ISANDE ISANDE
Ikea SVALKAS
Ikea SVALNA146

Spørgsmål?

Scroll to top
Køleskab Flaskebakke Kompatibel med Ikea 738x440mm 2246113100
Køleskab Flaskebakke Kompatibel med Ikea 738x440mm 2246113100 292kr.