Spa vandfilter egnet til Hayward StarClear CX250RE / C250 / C250EURO
AS-SPA490
  • Længde (mm): 247
  • Diameter (mm): 178
  • Levetid (i måneder): 12
Alle specifikationer
På lager
pr. stk.
i alt
  • Fri fragt fra 375 dkk
  • Gratis retournering
  • På hverdage: bestilt inden kl. 17:00, sendt samme dag
Produkt beskrivelse
Specifikationer:
  • Længde: 250 mm
  • Diameter: 180 mm
  • Top: 75 mm åbning
  • Bund: 75 mm åbning
  • Ved måling af dit gamle filter, må længden og diameteren afvige med ca. 5 mm